Zvlhčovače pro centrální systémy klimatizace

Condair DL 
Hybridní zvlhčovač

Zvlhčovač Condair DL byl navržen s důrazem na nejvyšší možnou hygieničnost provozu. Promyšlená konstrukce je zárukou prevence proti nekontrolovanému růstu mikroorganismů uvnitř zvlhčovače. Patentovaný koncept HygienePlus® zaručuje nezávadný vzduch a dlouhodobou hygienu provozu.

Zvlhčovač Condair DL je dalším pokračováním velmi úspěšného modelu Condair Dual2, který se osvědčil jako spolehlivý adiabatický zvlhčovač vzduchu. Jeho hygienický provoz byl úspěšně prokázán v praxi na mnoha instalacích a byl posouzen a certifikován respektovanými nezávislými autoritami.

Přehled inovací  


Nepřímé adiabatické odpařovací chlazení

Condair ME 
Adiabatický odpařovací chladič

Adiabatický odpařovací chladič Condair ME byl navržen pro adiabatické chlazení odpadního vzduchu. Je tak zaručen ekonomický a z hlediska hygieny bezpečný provoz.

Patentované odpařovací kazety ME poskytují optimální odpar vody na povrchu. Materiál kazet založený na syntetických vláknech je nehořlavý a zdravotně nezávadný a přináší vysokou tuhost a dlouhou životnost kazet. Zvlhčovač lze provozovat i s plně demineralizovanou vodou.Rozprašovače
...


Condair ABS3
Rotační rozprašovač

Rotační rozprašovače Condair spotřebují velmi malé množství elektrické energie, ale mají ke své velikosti velký zvlhčovací výkon. Hodí se pro aplikace v průmyslu, ve skladech, při chodu hospodářských zvířat atd.

Rotační rozprašovače Condair jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy s ohledem na minimální nutnou údržbu, proto se hodí i do náročných podmínek, jako jsou prašné a horké provozy.  


...
Condair 505
Rotační rozprašovač

 
Instalace horizontální nebo vertikální? Příslušenství pro tento kompaktní rotační rozprašovač umožní jemný aerosol nasměrovat do zvoleného směru bez nežádoucích kapek.

Zařízení lze rychle a snadno vyčistit. Lze zvolit, zda zařízení bude napojeno na přímý přívod vody nebo zda se voda bude doplňovat ručně.