Condair RS

Zbavte se vápna!
Parní zvlhčovač Condair RS

Technická inovace,
která řeší problém vodního kamene!

Patentovaný systém odstraňování vodního kamene se během provozu zbavuje vyloučených minerálů z parní vyvíjecí nádoby a automaticky je dopravuje do kontejneru, který je určen k jejich zachycení. Vznikající vodní kámen je tak z parní vyvíjecí nádoby průběžně odstraňován.


Flexibilita ve volbě kvality vody

Odporový ohřev pracuje nezávisle na vodivosti
vstupní vody.

Proto jsou parní zvlhčovače vzduchu Condair RS vhodné pro provoz s upravenou i s pitnou vodou.
Zóna studené vody chrání přívod a odtok
před vodním kamenem

V oblasti přívodu a odtoku zařízení udržuje zónu studené vody, která stále zůstává pod teplotou, při které se tvoří vodní kámen. Přívod a odtok vody jsou tak chráněny před vodním kamenem.Přesné nastavení pomocí dotykového ovládání

Díky dotykovému ovládání Condair máte všechna data zařízení a procesů na očích. Provozní data je možné vyvolat v reálném čase a prostřednictvím podrobné historie dat.
Elektronická regulace parního výkonu probíhá plynule v rozsahu od 0 do 100 % a umožňuje maximální přesnost regulace a řízení produkce páry.

.


 
Dokonalé připojení k systémům řízení budov (BMS)

U parních zvlhčovačů vzduchu řady EL je rozhraní k běžným systémům řízení budov BMS již součástí standardní dodávky.
Dálkové řízení nebo monitorování tak lze realizovat zcela bez problémů.Propojení – především u složitějších systémů s několika zvlhčovači – zajišťuje dokonalý přehled a umožňuje za provozu rychle a včas zareagovat.

.