Condair PH28

Mobilní zvlhčovač Condair PH28
pro zdravé a pohodlné životní prostředí

Vlhkost vzduchu podporuje imunitní systém

Člověk každý den nadýchá a zase vydýchá 22 000 litrů vzduchu. Škodlivé látky, prach nebo bakterie obsažené v proudu vzduchu jsou účinným obranným mechanismem zadrženy v naší dýchací soustavě a odvedeny sliznicemi ven z těla. Tento obranný mechanismus funguje však jen tehdy, pokud jsou sliznice dostatečně zásobovány vlhkostí. Příliš suchý vzduch tedy má negativní dopad na celkový zdravotní stav a imunitu dýchacích cest.


Filtr Quattro odstraňuje prach a pyly až do velikosti 0,1 μm

Model PH28 lze vybavit filtrem Quattro, který chrání alergiky před obtěžujícími pyly a prachem.


Ochrana a zachování hodnoty parket a dřevěného nábytku

Dřevo je přírodní materiál a na vlhkost reaguje zvlášť citlivě. Nábytek, starožitnosti, hudební nástroje, knihy nebo parkety by mohly kvůli nedostatečné pokojové vlhkosti popraskat a vážně se poškodit. Řešením je optimální zvlhčování vzduchu komfortním zvlhčovačem vzduchu Condair.Hygienický provoz díky ionizaci stříbrem

Pro hygienický provoz zvlhčovače vzduchu s neupravenou pitnou vodou je nutná aktivní a účinná dezinfekce. Z tohoto důvodu využívají produkty Condair preventivní ionizaci vody stříbrem. Metodu, která se osvědčila i ve zdravotnictví.


 
Dokonalé řízení hygrostatem s dálkovým ovládáním

DEFENSOR PH28 se ovládá pomocí membránové klávesnice nebo externího hygrostatu s dálkovým ovládáním. Tento snímač může být umístěn daleko od zařízení na nejvhodnějším místě pro snímání. Data potřebná k řízení výkonu přístroje jsou přenášena rádiovým signálem do zvlhčovače vzduchu.


 
Možnost připojení nádrže nebo pevné přípojky na vodu

Modely řady Defensor PH mají velkou, pojízdnou nádrž na vodu, se kterou lze i v naplněném stavu bez problémů pohybovat. Místo nádrže lze zvolit i provedení s pevnou přípojkou na vodu.