New Development Bank


New Development Bank, Šanghaj


Nová rozvojová banka, dříve Rozvojová banka BRICS, je mnohostranná rozvojová banka založená Brazílií, Ruskem, Indií, Čínou a Jihoafrickou republikou. Podporuje veřejné a soukromé projekty prostřednictvím půjček, záruk, kapitálových investic a dalších finančních nástrojů. Kromě toho Nová rozvojová banka spolupracuje s mezinárodními organizacemi a finančními institucemi a poskytuje technickou pomoc projektům, které banka podporuje. Od svého zahájení činnosti v roce 2015 poskytla banka finanční
prostředky ve výši přibližně 25 miliard amerických dolarů na projekty v těchto oblastech infrastruktury, čisté energie, dopravy a ochrany životního prostředí.

Nová hlavní budova Nové rozvojové banky se nachází v areálu šanghajského Expo Parku a nabízí 126 000 metrů čtverečních pro 2 500 technicky moderně a udržitelně vybavených kanceláří. Moderní a udržitelně vybavené kanceláře. Je v souladu s čínským certifikátem zelené budovy a čínským certifikátem zdravé budovy.
Parní zvlhčovače vzduchu od společnosti Condair zajišťují zdravou vlhkost v interiéru.

x

Parní zvlhčovač vzduchu s elektrodovým ohřevem

Condair ELŘada EL představuje nejnovější generaci známých parních zvlhčovačů vzduchu od společnosti Condair. Tyto zvlhčovače jsou jedničkou všude tam, kde záleží na spolehlivém parním zvlhčování vzduchu bez velkých starostí.

Uživatelé těchto zařízení totiž vyžadují snadné a přehledné možnosti ovládání a také zdravý a hygienicky zvlhčený vzduch na dýchání. Parní zvlhčovače vzduchu řady EL od společnosti Condair splňují tyto úkoly příkladným způsobem.Další informace o zařízení Condair EL

Velkoplošné elektrody s mřížkovou strukturou


Osvědčený elektrodový ohřev, jímž jsou elektrodové parní zvlhčovače vzduchu Condair EL vybaveny, se automaticky přizpůsobuje stávající kvalitě vody, která odpovídá pitné, a ideálním způsobem optimalizuje hospodaření s vodou u těchto zařízení. Speciální mřížková struktura propůjčuje topným elektrodám maximální možný povrch. Slitina použitého elektrodového materiálu zajišťuje spolehlivou funkci, vysoký výkon při vyvíjení páry a dlouhou životnost při každodenním provozu zařízení.


Klíčem úspěchu
je optimální rozvod páryRozvaděč páry Condair
Pro běžné požadavky při velkorysé nabídce
prostoru a dostatečné vzdálenosti pro
zvlhčování
Condair OptiSorp
Systém rozvodu páry pro
homogenní rozvod s nejkratšími
zvlhčovacími vzdálenostmi
Condair BlowerPack
s ventilačním přístrojem pro
přímé zvlhčování prostoru
Konstrukční skladba systému
elektrodového parního zvlhčovače vzduchu
PDF / prospekt: Elektrodový parní zvlhčovač vzduchu Condair EL