Smithsonian Institution


Smithsonian Institution, Washington


Smithsonian Institution je pravděpodobně nejvýznamnější výzkumnou a vzdělávací institucí ve Spojených státech. Provozuje řadu muzeí, galerií, zoologických
zahrad a vědeckých projektů. Sídlem instituce je budova zvaná "The Castle" na Jefferson Drive ve Washingtonu.

Impozantní budova z červeného pískovce byla postavena v roce 1855 v normanském stylu, který je směsicí pozdní románské a rané gotiky typické pro Ameriku 19. století.
V budově sídlí veškerá administrativa a také návštěvnické centrum s digitálními mapami a interaktivními displeji, které odpovídají na otázky.
Parní zvlhčovače vzduchu od společnosti Condair zajišťují příjemné a zdravé vnitřní klima i optimální vlhkost pro konzervaci.

x

Parní zvlhčovač vzduchu s elektrodovým ohřevem

Condair ELŘada EL představuje nejnovější generaci známých parních zvlhčovačů vzduchu od společnosti Condair. Tyto zvlhčovače jsou jedničkou všude tam, kde záleží na spolehlivém parním zvlhčování vzduchu bez velkých starostí.

Uživatelé těchto zařízení totiž vyžadují snadné a přehledné možnosti ovládání a také zdravý a hygienicky zvlhčený vzduch na dýchání. Parní zvlhčovače vzduchu řady EL od společnosti Condair splňují tyto úkoly příkladným způsobem.Další informace o zařízení Condair EL

Velkoplošné elektrody s mřížkovou strukturou


Osvědčený elektrodový ohřev, jímž jsou elektrodové parní zvlhčovače vzduchu Condair EL vybaveny, se automaticky přizpůsobuje stávající kvalitě vody, která odpovídá pitné, a ideálním způsobem optimalizuje hospodaření s vodou u těchto zařízení. Speciální mřížková struktura propůjčuje topným elektrodám maximální možný povrch. Slitina použitého elektrodového materiálu zajišťuje spolehlivou funkci, vysoký výkon při vyvíjení páry a dlouhou životnost při každodenním provozu zařízení.


Klíčem úspěchu
je optimální rozvod páryRozvaděč páry Condair
Pro běžné požadavky při velkorysé nabídce
prostoru a dostatečné vzdálenosti pro
zvlhčování
Condair OptiSorp
Systém rozvodu páry pro
homogenní rozvod s nejkratšími
zvlhčovacími vzdálenostmi
Condair BlowerPack
s ventilačním přístrojem pro
přímé zvlhčování prostoru
Konstrukční skladba systému
elektrodového parního zvlhčovače vzduchu
PDF / prospekt: Elektrodový parní zvlhčovač vzduchu Condair EL