Erste Campus


Erste Campus, Vídeň


Objekt Erste Campus ve čtvrti Belvedere tvoří nové ústředí skupiny Erste a poskytuje prostor pro asi 4 500 pracovišť. Díky své rozmanité nabídce restaurací a kaváren se zbavuje jinak obvyklého dojmu nepřístupnosti, jímž se bankovní centrály vyznačují. Rozmáchlé architektonické pojetí budovy naopak vyvolává pocit otevřenosti, která působí přívětivě a díky které se budova jakoby s naprostou samozřejmostí začleňuje do přirozeného prostorového kontextu města.

Oceňovaná koncepce byla navržena Martou Schreieckovou a Dieterem Henkem, proslulými vídeňskými architekty. Optimální klima ve veřejných prostorech i v kancelářských a konferenčních místnostech přitom zajišťují parní zvlhčovače vzduchu Condair EL.

x

Parní zvlhčovač vzduchu s elektrodovým ohřevem

Condair ELŘada EL představuje nejnovější generaci známých parních zvlhčovačů vzduchu od společnosti Condair. Tyto zvlhčovače jsou jedničkou všude tam, kde záleží na spolehlivém parním zvlhčování vzduchu bez velkých starostí.

Uživatelé těchto zařízení totiž vyžadují snadné a přehledné možnosti ovládání a také zdravý a hygienicky zvlhčený vzduch na dýchání. Parní zvlhčovače vzduchu řady EL od společnosti Condair splňují tyto úkoly příkladným způsobem.Další informace o zařízení Condair EL

Velkoplošné elektrody s mřížkovou strukturou


Osvědčený elektrodový ohřev, jímž jsou elektrodové parní zvlhčovače vzduchu Condair EL vybaveny, se automaticky přizpůsobuje stávající kvalitě vody, která odpovídá pitné, a ideálním způsobem optimalizuje hospodaření s vodou u těchto zařízení. Speciální mřížková struktura propůjčuje topným elektrodám maximální možný povrch. Slitina použitého elektrodového materiálu zajišťuje spolehlivou funkci, vysoký výkon při vyvíjení páry a dlouhou životnost při každodenním provozu zařízení.


Klíčem úspěchu
je optimální rozvod páryRozvaděč páry Condair
Pro běžné požadavky při velkorysé nabídce
prostoru a dostatečné vzdálenosti pro
zvlhčování
Condair OptiSorp
Systém rozvodu páry pro
homogenní rozvod s nejkratšími
zvlhčovacími vzdálenostmi
Condair BlowerPack
s ventilačním přístrojem pro
přímé zvlhčování prostoru
Konstrukční skladba systému
elektrodového parního zvlhčovače vzduchu
PDF / prospekt: Elektrodový parní zvlhčovač vzduchu Condair EL