Opera House,Sydney


Opera House, Sydney


Budova Opera House je považována za symbol města Sydney a v dnešní době patří mezi jednu z nejoblíbenějších australských turistických atrakcí, kterou si každoročně přijde prohlédnout několik milionů návštěvníků. V červnu roku 2007 byla Opera v Sidney zapsána na seznam světového kulturního dědictví UNESCO, čímž byla současně oficiálně prohlášena důležitou součástí světové kultury.

Nezaměnitelná je nezvykle řešená střešní konstrukce budovy, na jejíž architektonické dokonalosti se podílelo 44 kreslířů. Je 67 metrů vysoká a opatřena obkladem z 1 056 000 glazovaných bílých keramických dílců. Příjemné klima v místnostech zajišťují parní zvlhčovače vzduchu dodané společností Condair.

x

Parní zvlhčovač vzduchu s elektrodovým ohřevem

Condair ELŘada EL představuje nejnovější generaci známých parních zvlhčovačů vzduchu od společnosti Condair. Tyto zvlhčovače jsou jedničkou všude tam, kde záleží na spolehlivém parním zvlhčování vzduchu bez velkých starostí.

Uživatelé těchto zařízení totiž vyžadují snadné a přehledné možnosti ovládání a také zdravý a hygienicky zvlhčený vzduch na dýchání. Parní zvlhčovače vzduchu řady EL od společnosti Condair splňují tyto úkoly příkladným způsobem.Další informace o zařízení Condair EL

Velkoplošné elektrody s mřížkovou strukturou


Osvědčený elektrodový ohřev, jímž jsou elektrodové parní zvlhčovače vzduchu Condair EL vybaveny, se automaticky přizpůsobuje stávající kvalitě vody, která odpovídá pitné, a ideálním způsobem optimalizuje hospodaření s vodou u těchto zařízení. Speciální mřížková struktura propůjčuje topným elektrodám maximální možný povrch. Slitina použitého elektrodového materiálu zajišťuje spolehlivou funkci, vysoký výkon při vyvíjení páry a dlouhou životnost při každodenním provozu zařízení.


Klíčem úspěchu
je optimální rozvod páryRozvaděč páry Condair
Pro běžné požadavky při velkorysé nabídce
prostoru a dostatečné vzdálenosti pro
zvlhčování
Condair OptiSorp
Systém rozvodu páry pro
homogenní rozvod s nejkratšími
zvlhčovacími vzdálenostmi
Condair BlowerPack
s ventilačním přístrojem pro
přímé zvlhčování prostoru
Konstrukční skladba systému
elektrodového parního zvlhčovače vzduchu
PDF / prospekt: Elektrodový parní zvlhčovač vzduchu Condair EL