Kompetentní partner v oblasti zvlhčování a
adiabatického chlazení více než 80 let!


Moderní zvlhčovací zařízení musí kromě vysokých nároků na hygienu provozu splňovat také požadavky na účinný provoz a přesně odpovídat rozměrům, které jsou k dispozici pro instalaci. Společnost Condair je připravena nabídnout Vám vysoce kvalitní řešení a služby kvalifikovaných pracovníků, kteří jsou připraveni Vám pomoci při prvotním návrhu systému zvlhčování a při celé fázi projektování.

Společnost Condair je díky důrazu na hygienu provozu a účinnost světovou jedničkou na trhu zvlhčovačů vzduchu pro použití v komerční sféře a v průmyslu. Naše řešení se stala etalonem s ohledem na inovace, energetickou účinnost a hygienu provozu.

Společnost Condair dnes nabízí své produkty a služby ve více než 70 zemích světa. V České a Slovenské republice nás již přes 20 let zastupuje firma Flair, a. s. Image   Flairinfo@flair.cz
Image   +420-241-774 105
Image   www.flair.cz
 Skupina Condair
Skupina Condair

Společnost Condair je předním světovým výrobcem v oblastech chlazení odpařováním a zvlhčování a stanovuje měřítka v oblasti energetické účinnosti a hygieny.

Zjistěte více 

Pracovní místa a kariéra
Pracovní místa a kariéra

Chtěli byste pracovat na pracovišti s pestrou náplní v rámci mezinárodní skupiny společností? Pak je společnost Condair tím pravým místem pro vás. Zde naleznete všechna v současnosti volná místa.

Zjistěte více 

Historie společnosti
Historie společnosti

Prozkoumejte milníky skupiny společností Condair a její vývoj z malého švýcarského výrobce na mezinárodní skupinu.Zjistěte více 
Výstavy a akce
Výstavy a akce

Společnost Condair se účastní mezinárodních a místních veletrhů týkajících se zvlhčování vzduchu. Přijďte se na nás podívat, zde najdete nadcházející termíny.

Zjistěte více