Uvolněte se a užijte si vysoce inovativní
parní lázně od společnosti Condair


V dnešní době nabízí mnoho hotelů a klubů zdraví lázeňská zařízení pro pohodu svých hostů. a členům:
Bazén, sauna a stále častěji i parní lázeň nebo parní sprcha. Ale také v soukromých domech můžete stále častěji najít parní lázně, jejichž výhody jsou prostě nesrovnatelné. V domácnosti kabina parní lázně nezabírá téměř žádný větší prostor než sprchový kout, a generátory parních lázní od společnosti Condair lze přizpůsobit výkonem i vybavením. přesně podle vašich potřeb. Společnost Condair navíc dodává celý systém systém komponentů pro výrobu páry, které jsou vhodné pro použití ve všech typech koupelen. všech typů, včetně plnohodnotných lázní.

Parní lázně nebo parní sprchy


Parní lázeň nebo sprcha má pozitivní vliv na naše zdraví. Zmírňuje revmatické bolesti a napětí, může okamžitě zmírnit dýchací potíže, zjemňuje pokožku a aktivuje imunitní systém. Starším lidem je parní lázeň často příjemnější než sauna, zatímco mladší lidé ocení její blahodárné účinky po fyzické námaze.

Výroba páry


Stisknutím tlačítka lze spustit výrobu páry a vyhřát kabinu. Páru lze vidět a cítit prostřednictvím čerstvého vzduchu cirkulujícího v místnosti. Autocitlivý řídicí systém přizpůsobuje teplotu zadanému bodu a podle toho zvyšuje nebo snižuje produkci páry, aniž by o tom koupající věděl.

Aromatická stimulace


Účinky mohou být umocněny aromatickými vůněmi a barevným světlem. Po deseti až patnácti minutách v parní lázni se budete cítit jako znovuzrození.
Condair nabízí širokou škálu zvlhčovačů vzduchu speciálně navržený pro použití v parních lázních.

❯ k produktům