VitraHaus


VitraHaus, Weil am Rhein


Výrobce designového nábytku Vitra představuje své aktuální kolekce nábytku v pozoruhodném novém architektonickém a designovém středisku, které bylo vybudováno ve městě Weil am Rhein pod názvem VitraHaus. Složitě uspořádaná 21 metrů vysoká budova sestává z několika na první pohled „chaoticky“ na sobě nakupených obdélníkových stavebních těles. Koncepční přístup architektů Herzoga a de Meurona byl založen na principu na sobě ležících mikádových tyčinek.

Ve čtyřech úrovních a na ploše o velikosti 3 600 čtverečních metrů očekává návštěvníky klasický i soudobý designový nábytek. Objekt VitraHaus má sloužit stejnou měrou jako výstavní plocha i jako muzeum a přitom návštěvníkům poskytovat inspiraci pro vybavení jejich vlastního domova. Hygienickou vlhkost vzduchu zde zajišťují parní zvlhčovače vzduchu dodané společností Condair.

x

Parní zvlhčovač vzduchu s elektrodovým ohřevem

Condair ELŘada EL představuje nejnovější generaci známých parních zvlhčovačů vzduchu od společnosti Condair. Tyto zvlhčovače jsou jedničkou všude tam, kde záleží na spolehlivém parním zvlhčování vzduchu bez velkých starostí.

Uživatelé těchto zařízení totiž vyžadují snadné a přehledné možnosti ovládání a také zdravý a hygienicky zvlhčený vzduch na dýchání. Parní zvlhčovače vzduchu řady EL od společnosti Condair splňují tyto úkoly příkladným způsobem.Další informace o zařízení Condair EL

Velkoplošné elektrody s mřížkovou strukturou


Osvědčený elektrodový ohřev, jímž jsou elektrodové parní zvlhčovače vzduchu Condair EL vybaveny, se automaticky přizpůsobuje stávající kvalitě vody, která odpovídá pitné, a ideálním způsobem optimalizuje hospodaření s vodou u těchto zařízení. Speciální mřížková struktura propůjčuje topným elektrodám maximální možný povrch. Slitina použitého elektrodového materiálu zajišťuje spolehlivou funkci, vysoký výkon při vyvíjení páry a dlouhou životnost při každodenním provozu zařízení.


Klíčem úspěchu
je optimální rozvod páryRozvaděč páry Condair
Pro běžné požadavky při velkorysé nabídce
prostoru a dostatečné vzdálenosti pro
zvlhčování
Condair OptiSorp
Systém rozvodu páry pro
homogenní rozvod s nejkratšími
zvlhčovacími vzdálenostmi
Condair BlowerPack
s ventilačním přístrojem pro
přímé zvlhčování prostoru
Konstrukční skladba systému
elektrodového parního zvlhčovače vzduchu
PDF / prospekt: Elektrodový parní zvlhčovač vzduchu Condair EL